Przygodowe urodziny
Teraz w dwóch lokalizacjach - Zalesie Górne i Warszawa Wilanów
Nasze urodziny
Urodziny z Edukacją Przygodową to niezwykła podróż przez świat wyobraźni, zagadek i zabawy! Wiele scenariuszy i dodatków. To wartościowa i skrojona pod dziecięce gusta przygoda, pełna fascynujących postaci, magii i opowieści...
Uwaga!
Ze względów pandemicznych wstrzymaliśmy organizowanie urodzin
na czas nieokreślony. Mamy nadzieję, że jeszcze spotkamy się w bardziej sprzyjającym czasie! :)

Stawiamy na zabawę, obcowanie z przyrodą, wyobraźnię i wrodzone pragnienie przygód, które posiada każdy z nas. Pokazujemy, jak fascynujące jest poznawanie świata, ile radości i wyzwań czeka wokół!

Podczas urodzin rodzice mają przerwę od bycia rodzicami (organizacyjnie zapewniają tylko gości i tort), a dzieci mogą przeżyć pełną niespodzianek i zwrotów akcji Przygodę Fabularyzowaną, wziąć udział w Pokazie i Warsztacie Puszczania Wielkich Baniek Mydlanych, zapomnieć się w Grach i zabawach, pobawić się w naukowca podczas Eksperymentów, wziąć udział w legendarnych Podchodach, zasiąść przy Urodzinowym Ognisku, czy skubnąć coś z Poczęstunku.

Poza tym - zawsze jesteśmy otwarci na  pomysły! Zapraszamy do kontaktu na:+48 737 165 119lub przesłanie zapytania na kontakt@edukacjaprzygodowa.pl

Wybierz przygodę

Detektyw Kamizelka i tajemnica starego zamczyska

Detektywistyczna Przygoda, pełna zagadek, tajemnic, śledzenia i przesłuchiwania świadków. Detektyw Kamizelka potrzebuje asystentów, którzy pomogą mu odnaleźć zaginiony sygnet ważnego rodu.

Pirackie podróże na koniec świata

Błękitna Burza lada chwial wypływa na otwarte morze. Kapitan poszukuje nowej, odważnej załogi, z którą wyruszy na koniec świata, aby odnaleźć Zaginioną Wyspę. Jakie wyzwania czekają po drodze? Jaki sekret skrywa Zaginiona Wyspa? I kto chce pokrzyżować szyki kapitanowi?

Poszukiwanie Skarbu z Jamesem Treasure'em

James Treasure potrzebuje śmiałków, którzy razem z nim wyruszą na poszukiwanie tajemniczego skarbu i stawią czoła niebezpieczeństwom podróży. Drużyna będzie musiała wykazać się odwagą i pomysłowością, aby zdobyć upragniony skarb.

Zapraszamy do kontaktu

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, opowiemy szerzej o Edukacji Przygodowej,
organizacji Urodzin, Grupie Przygodowej i Zajęciach Letnich!

Zapraszamy do wsparcia naszej działalności poprzez przekazanie darowizny:
Fundacja Edukacja Przygodowa
mBank
13 1140 2004 0000 3502 7920 3520
Edukacja Przygodowa
ul. Sarenki 1,  Zalesie Górne
oraz
ul. Królewicza Jakuba 57, Warszawa Wilanów