Grupa Przygodowa
Nasza grupa
Grupa Przygodowa to wspólnota rodziców, dzieci i członków zespołu Edukacji Przygodowej zaangażowana w tworzenie wspólnej przestrzeni pełnej bliskości, szacunku i wolności - podstaw wartościowego rozwoju człowieka.
Szczegóły
Pobierz pdf
Grupa Przygodowa to program alternatywnej ścieżki edukacyjnej dla dzieci w wieku 4 - 12 lat. Obejmuje 3, 4 lub 5 dni w tygodniu.

To tu realizujemy naszą ideę tworzenia przestrzeni, w której dzieci rozwijają się do szczęśliwego, świadomego życia. Pragniemy, aby dzieci odkrywały swoje pasje i talenty, rozwijały kompetencje społeczne i indywidualne, wzrastały w samodzielności, czuły się kochane, szanowane i ważne, żeby miały mocne poczucie bezpieczeństwa i własnej wartości, a także, żeby zdobywały przyjaźnie i były szczęśliwe. Tego samego chcemy dla nas, naszego zespołu i rodziców.

Podstawowe spotkanie Grupy odbywają się we wtorki, środy oraz czwartki, w godz. 9.00 - 15.30. Poniedziałki i piątki do dni dodatkowe. Dzieci poniżej 7 roku życia mają możliwość uczestniczenia również w węższym wymiarze czasowym niż 3 dni w tygodniu.

Zainteresowanych zapraszamy do indywidualnego kontaktu pod numerem telefonu +48 737 165 119 lub mailowo na: kontakt@edukacjaprzygodowa.pl

Zapraszamy do kontaktu

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, opowiemy szerzej o Edukacji Przygodowej,
organizacji urodzin, wycieczek i półkolonii letnich!

Zapraszamy do wsparcia naszej działalności poprzez przekazanie darowizny:
Fundacja Edukacja Przygodowa
mBank
13 1140 2004 0000 3502 7920 3520
Edukacja Przygodowa
ul. Sarenki 1,  Zalesie Górne
oraz
ul. Piechoty Łanowej 50, Warszawa